XX lat Lecznicy „MEGAWET” oraz życzenia na 2014 rok

Z dużą przyjemnością informujemy Szanownych Państwa, Wszystkich Naszych Klientów i Sympatyków, że w ten Rok 2013 był rokiem Naszego Jubileuszu Dwudziestolecia istnienia Lecznicy MEGAWET. Załozona została ona i zafunkcjonowała po rzaz pierszy dn. 01.czerwca 1993 roku w pobliskim Błoniu, dwa lata później 1 października 1995 roku Zafunkcjonowała również jako filia  Lecznica w Milanówku. Od tej pory pracujemy dla Państwa bezustannie, starając sie dbać o potrzeby zdrowotne towarzyszących Państwu zwierzat z terenu naszego Miasta jak równiez innych naszych zleceniodawców z poza Milanówka  oraz cały czas współpracujemy z Firmami Rozrywkowymi w Polsce i za granicą świadcząc specjalistyczne usługi w zakresie ochrony zdrowia zwierząt dzikich i nieudomowionych. Jesteśmy placówka znaną w tej dziedzinie wielu kontrahentom z całego świata, którzy bywają naszymi klientami. Nasza praca w tej dziedzinie weterynarii dotyczy wielu konsultacji specjalistycznych dla polskich Ogrodów Zoologicznych, które zwracają sie o tego rodzaju usługi w formiie doradztwa teoretycznego i pomocy praktycznej. Współpraca ta jest dla nas bardzo satysfakcjonyjaca i przynosi możliwości poszerzania bardzo specjalistycznej wiedzy o zwierzetach nieudomowionych. Również w tym roku 2013, już poraz drugi byłem zaangarzowany przez SGGW w Warszawie jako wykładowca na specjalizacji dla polskich lekarzy weterynarii, którzy kształcą się w dziedzinie leczenia chorób zwierząt nieudomowionych, gdzie mogłem młodszym Kolegom w zawodzie przybliżyć temat chorób słoni. Zagadnieniem tym zajmuję sie od bardzo wielu lat, a umożliwiała mi to praktyka z tymi zwierzetami własnie w rozrywce, gdzie statystycznie były one dość licznie reprezentowane.W zakresie naszych kompetecji wsółpracujemy z Urzedem Miasta Milanówka, z Referatem Ochrony Środowiska, Strażą Miejską i TOZ-em. Prowadzimy od kilku lat akcje znakowania(czipowania) zwierząt w Naszym Mieście, refundowane usługi na rzecz zwierzat przygarnietych, bezdomnych, zagubionych i poszkodowanych w różnych zdarzeniach losowych.

Posiadam uprawnienia Państwowego Lekarza Weterynarii z wyznaczenia  Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pruszkowie, dzięki którym zlecane są nam czynnosci z zakresu zwalczania chorób zakaźnych objętych urzedowym wykazem.

Jak dotąd przez wiele lat jesteśmy jedyna w Milanówku placówka weterynaryjną z najwyższym statusem  ” Lecznica  Weterynaryjna ” spełniając kryteria Krajowej Izby Weterynaryjnej dotyczące zakładów lecznicych dla zwierząt (gabinet, przychodnia, lecznica, klinika). Prowadzimy szerokie poradnictwo internistyczne, profilaktykę,  chirurgię z pełnym zakresie, diagnostyke obrazowa RTG, EKG, USG oraz pełną diagnostykę leboratoryjną. Staramy sie o rozwój zawodowy dla utrzumania i podnoszenia jakości naszych usług dla Państwa.

    Przy Tej Okazji Naszego Jubileuszu XX lecia Lecznicy Weterynaryjnej „MEGAWET”, Dziękujemy Serdecznie Wszystkim Naszym Życzliwym Klientom, za współpracę, Wszelkie Liczne Wyrazy Sympatii i Serdeczność oraz Szacunek  i Zrozumienie dla Naszej niełatwej pracy.

      Składam Podziękowania dla Państwa  w imieniu Całego Zespołu Lecznicy „MEGAWET”, z nadzieja na dalsze lata funkcjonowania z satysfakcją dla Wszystkich oraz objetnicą najwyższego profesjonalizmu z naszej strony w codziennej pracy. 

      Z racji bliskości Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014 ,  sładamy także życzenia miłych, spokojnych Świąt, dobrego wypoczynku oraz zdrowia dla Wszystkich Naszych Klientów,  Pacjentów, Kolegów i Sympatyków.

        Zbigniew Krzywicki