XX lat Lecznicy " MEGAWET " oraz życzenia na 2014 rok PDF Drukuj Email
niedziela, 15 grudnia 2013 00:41

Z dużą przyjemnością informujemy Szanownych Państwa, Wszystkich Naszych Klientów i Sympatyków, że w ten Rok 2013 był rokiem Naszego Jubileuszu Dwudziestolecia istnienia Lecznicy MEGAWET. Załozona została ona i zafunkcjonowała po rzaz pierszy dn. 01.czerwca 1993 roku w pobliskim Błoniu, dwa lata później 1 października 1995 roku Zafunkcjonowała również jako filia  Lecznica w Milanówku. Od tej pory pracujemy dla Państwa bezustannie, starając sie dbać o potrzeby zdrowotne towarzyszących Państwu zwierzat z terenu naszego Miasta jak równiez innych naszych zleceniodawców z poza Milanówka  oraz cały czas współpracujemy z Firmami Rozrywkowymi w Polsce i za granicą świadcząc specjalistyczne usługi w zakresie ochrony zdrowia zwierząt dzikich i nieudomowionych. Jestesmy placówka znaną w tej dziedzinie wielu kontrahentom z całego świata, którzy bywają naszymi klientami. Nasza praca w tej dziedzinie weterynarii dotyczy wielu konsultacji specjalistycznych dla polskich Ogrodów Zoologicznych, które zwracają sie o tego rodzaju usługi w formiie doradztwa teoretycznego i pomocy praktycznej. Współpraca ta jest dla nas bardzo satysfakcjonyjaca i przynosi możliwości poszerzania bardzo specjalistycznej wiedzy o zwierzetach nieudomowionych. Również w tym roku 2013, już poraz drugi byłem zaangarzowany przez SGGW w Warszawie jako wykładowca na specjalizacji dla polskich lekarzy weterynarii, którzy kształcą się w dziedzinie leczenia chorób zwierząt nieudomowionych, gdzie mogłem młodszym Kolegom w zawodzie przybliżyć temat chorób słoni. Zagadnieniem tym zajmuję sie od bardzo wielu lat, a umożliwiała mi to praktyka z tymi zwierzetami własnie w rozrywce, gdzie statystycznie były one dość licznie reprezentowane.


W zakresie naszych kompetecji wsółpracujemy z Urzedem Miasta Milanówka, z Referatem Ochrony Środowiska, Strażą Miejską i TOZ-em. Prowadzimy od kilku lat akcje znakowania(czipowania) zwierząt w Naszym Mieście, refundowane usługi na rzecz zwierzat przygarnietych, bezdomnych, zagubionych i poszkodowanych w różnych zdarzeniach losowych.

Posiadam uprawnienia Państwowego Lekarza Weterynarii z wyznaczenia  Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pruszkowie, dzięki którym zlecane są nam czynnosci z zakresu zwalczania chorób zakaźnych objętych urzedowym wykazem.

Jak dotąd przez wiele lat jesteśmy jedyna w Milanówku placówka weterynaryjną z najwyższym statusem  " Lecznica  Weterynaryjna " spełniając kryteria Krajowej Izby Weterynaryjnej dotyczące zakładów lecznicych dla zwierząt (gabinet, przychodnia, lecznica, klinika). Prowadzimy szerokie poradnictwo internistyczne, profilaktykę,  chirurgię z pełnym zakresie, diagnostyke obrazowa RTG, EKG, USG oraz pełną diagnostykę leboratoryjną. Staramy sie o rozwój zawodowy dla utrzumania i podnoszenia jakości naszych usług dla Państwa.

    Przy Tej Okazji Naszego Jubileuszu XX lecia Lecznicy Weterynaryjnej "MEGAWET", Dziękujemy Serdecznie Wszystkim Naszym Życzliwym Klientom, za współpracę, Wszelkie Liczne Wyrazy Sympatii i Serdeczność oraz Szacunek  i Zrozumienie dla Naszej niełatwej pracy.

      Składam Podziękowania dla Państwa  w imieniu Całego Zespołu Lecznicy "MEGAWET", z nadzieja na dalsze lata funkcjonowania z satysfakcją dla Wszystkich oraz objetnicą najwyższego profesjonalizmu z naszej strony w codziennej pracy. 

      Z racji bliskości Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014 ,  sładamy także życzenia miłych, spokojnych Świąt, dobrego wypoczynku oraz zdrowia dla Wszystkich Naszych Klientów,  Pacjentów, Kolegów i Sympatyków.

        Zbigniew Krzywicki  

 

Sonda

Jakie masz zwierzę?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Reklama

Szkoła dla psów
Polecamy kurs tresury psów!
BorysArt
Piece kaflowe, dzieła sztuki.
Milanówek
Zapraszamy na stronę internetową naszego miasta!
PHU Kontent
Namioty cyrkowe, wystawowe, bankietowe. Produkcja, wynajem. Obsługa techniczna imprez plenerowych.
IP Polska
Importer specjalistycznego sprzętu medycznego oraz innych elektronicznych urządzeń nowej generacji.